Size bir telefon kadar yakınız
02166840910
05322469134
Dil Seçin
tren

Çatı Kaplama

22.01.2019
1 görüntülenme

Çatı Kaplama

Catı kaplama , sandviç panellerin montajı, geniş yüzeylerde bulunan az birleşim noktası sayesinde çok kolaydır. Gelişen nakliye imkanları ve mekanik kaldırma ekipmanlarının yardımıyla taşıma ve kaplama süresi oldukça azalır. Böylece projeniz kısa sürede teslim edilir, zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Mükemmel Isı Yalıtımı
Isı yalıtımı, kışın ısınmak yazın serinlemek için harcanan enerjiyi azaltmak ve konforlu ortamlarda yaşamak amacıyla ısı geçişini engelleyen önlemler almak demektir. Sandviç paneller ısı yalıtımı için oldukça uygun bir yapı malzemesidir.

Sandviç Panel

sadece çatı kaplama işinde değil aynı zamanda yan cephelerin kaplanmasında da kullanılmaktadır. Bu paneller, birbirine geçmeli bir yapıda olup, uygulaması basittir.

Sandviç paneller

Aynı zamanda prefabrik yapıların oluşturulmasında kullanılan bir malzemedir. Birbirine eklemlenen bir yapıda olmaları nedeniyle birçok yapıya kolaylıkla uygulanır.

Sac Kaplama Nedir?

Çok kullanılan bir diğer sistem ise sac kaplamadır. Sac fiyatları uygun olup ısı yatılımı açısından oldukça dezavantajlıdır.

Bu yüzden genellikle yalıtım gerektirmeyen ya da yalıtım ihtiyacının az olduğu garaj, iş yeri gibi yapılarda kullanılmaktadır.