Size bir telefon kadar yakınız
02166840910
05322469134
Dil Seçin
tren

Panel ve Trapez Çeşitleri

21.10.2019
555 görüntülenme

Trapez sac ve sandvic panel türlerine bağlı olarak özel boyut, genişlik ve kalınlık bilgilerine resmi internet sitesinden veya firmayla iletişime geçtiğinizde erişebilirsiniz. Bu sayede hem projenizde tercih edeceğiniz yapı malzemelerini seçerken zorlanmaz hem de standartlara uygun ürünlere ulaşmış olursunuz. Maliyetlerin çok yüksek olmaması, herkes tarafından özel olarak hizmet alınabilir olması amacıyla uzun yıllardır sektörde son teknolojiyle çalışmalar sürdürülüyor.

İstediğiniz her zaman için hem malzeme bilgilerine erişebilir hem de hangi ürün için nasıl bir sipariş süreciyle karşılaşılacağına dair detayları öğrenebilirsiniz. Binlerce müşteriye doğrudan sandviç panel talebinde bulunabilecekleri şekilde 0 216 684 09 10 telefon numarasını aramaları halinde hizmet alma olanağı sağlanıyor.

Sandvic Panel ve Trapez Çeşitleri

Sandvic Panel yapıları, ısı yalıtım kullanılarak olan proje türlerine veya ısı yalıtımsız proje çeşitlerine göre tercih edilebilecek ürün çeşitlerine göre isteklerinizi iletebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca özellikle satis@uzunogluyapi.com e- mail adresine mail gönderebilir, stok durumu ve ürün tipleri doğrultusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sektörde adını duyurmayı başaran, ürettiği yapı malzemeleriyle son derece kaliteli çatı ve cephe kaplama çalışmalarının gerçekleştirilmesini sağlayan bir kurum haline gelinmiştir. Uzunoğlu Yapı Sistemleri aracılığıyla, güvenli ve uzun ömürlü materyallerden faydalanabilir, her zaman için özel indirimler ve kaliteli ürün çeşitlerinden yardım alabilirsiniz.

Yapı Malzemesi Satışı

Sandviç paneller, özellikle yangın riski olduğu belirtilecek proje tiplerinde en çok tercih edilen materyallerin başında geliyor. Hem dayanıklı olmasından ötürü hem de yangın da dahil olmak üzere birçok riske karşı uzun ömürlü ve kullanışlı malzeme olarak tanımlanması, standartlara uyması nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Dolgu malzemesi aracılığıyla birinci sınıf bir ürün olması sağlanırken, özellikle trapez ve diğer yapı sistemleriyle eş zamanlı olarak kullanılabilecek kaliteye sahiptir.

Mobil cihazlardan veya bilgisayardan Uzunoğlu Yapı Sistemleri iletişim seçeneklerinden yararlanabilir ve her bir ürüne dair detaylı bilgi edinebilirsiniz. Binlerce yapı için gerçekleştirilen çalışmalarda tüm riskler ve projeye uygun olma durumu göz önünde bulundurulmuş, isteklerin karşılanabilir olması sağlanmıştır.

ETİKETLER: