Size bir telefon kadar yakınız
02166840910
05322469134
Dil Seçin
tren

Sandvic Panel

10.10.2019
478 görüntülenme

Sandvic Panel ; İki boyalı sacın arasına püskürtme işlemi ile sıkılan yalıtım malzemesinin makinadaki fırında yüksek sıcaklığa maruz bırakılarak istenilen kalınlıga geldiğinde kalıplardan cıkması sonucunda üretilen bir çatı ve cephe kaplama malzemesidir.

Sandvic panel  adındanda anlasıldıgı üzere iki metal ortasında yalıtım malzemesi olan bir üründür.Yapıların , catısını ve duvarlarını hızlı ve yalıtımlı şekilde kaptılması için kullanılan en ergonomik malzemedir.Sandvic panelin yalıtım malzemesi projeye göre değişiklik gösterebilir. üç tip yalıtım malzemesi olan poliüretan , pır  ve taşyünü ile üretilir.

Sandviç panel kendi içerisinde çatı, soğuk oda ve cephe paneli olarak ayrılmaktadır. Sandvic Paneller, çatı ve cephe kaplama ürünleri arasında kurulum kolaylığı ve envanter çeşitliliği sağlar, bu sayede yapılar için alternatif çözümler sunar. Yapılarda boya ve sıva gibi kaplamalara duyulan gereksinimi ortadan kaldıran sandvic panel, kullanıldığı yapılarda mükemmel denilebilecek seviyede ses, ısı ve su yalıtımı sağlamaktadır.