Size bir telefon kadar yakınız
02166840910
05322469134
Dil Seçin
tren

Trapez Sac Hakkında

21.10.2019
538 görüntülenme

Trapez Sac Hakkında,

Trapez sac rollform hattında rulo sacın işlenmesiyle oluşan tek kat üründür.Trapez sac ısı yalıtımın ihtiyaç olmadığı yapılarda çatıda ve duvarlarda kullanılan üründür.Çeşitli renklerden oluşan bu kaplama malzemesi birçok alanda tercih edilmektedir.

Trapez sac satışlarının yapıldığı ürün türleri 3 hadveli ve 5 hadveli olarak değişiklik gösteriyor. Taleplerinizi iletmek amacıyla direkt olarak 0 216 684 09 10 telefon numarasını kullanabilir ve yapı sistemlerine dair tüm detayları kurumla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitesinde de müşterilere her malzeme için açıklamalar yapılmıştır.

Trapez Satışı

Türkiye’de belirlenen fiyatlar itibariyle müşterilerinin yoğun ilgi gösterdiği kuruluşlardan bir tanesi olan Uzunoğlu Yapı ile yılın her döneminde iletişime geçebilirsiniz. Elektronik posta hattı, internet sitesi ve telefon numaralarına istediğiniz zaman erişebilir ve işlemlerinizi güvenli kurum sayesinde sonuçlandırabilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce yapıda emeği olan firmanın ürettiği çatı ve diğer yapı malzemeleri için birinci sınıf üretim süreci gerçekleştiriliyor. Gün içerisinde sorularınızı ve isteklerinizi satis@uzunogluyapi.com e- mail adresine iletebilir, kısa süre içerisinde müşteri hizmetlerinin geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Trapez Sac Satışı

Ürünlerimiz sayfasında yer alan ürün çeşitlerini inceleyebilir, projeniz için gerekli olan her bir ürünü, yüksek ücretler ödemeden temin edebilirsiniz. Trapez çeşitleri arasında seçiminizi 27 / 200 veya 38 / 151 form seçeneklerinden biri için yapabilirsiniz. Tüm müşterilerin taleplerine ve genel yapı malzemesi standartlarına uygun şekilde, yangın da dahil her türlü durum göz önünde bulundurularak üretim gerçekleştiriliyor. Güvenli, uzun ömürlü, dayanıklı ve birinci sınıf malzemeler için iletişim bilgilerini kullanarak sipariş verebilirsiniz.

Levha kalınlığı, levha uzunluğu, kullanım alanları, alan genişliği ve aşık aralığı da dahil olmak üzere ürünle ilgili tüm bilgilere tek bir sayfa üzerinden ulaşma olanağına sahip oluyorsunuz. Trapez saçlar için sadece bir renk değil, çok sayıda renk seçeneği bulunuyor olması, müşterilerin isteklerinin karşılanması açısından son derece avantajlı bir satış sürecini ortaya çıkarıyor.