Size bir telefon kadar yakınız
02166840910
05322469134
Dil Seçin
tren

Projeye Göre Panel ve Trapez Satışı

21.10.2019
578 görüntülenme

Yapı Sistemleri Satış Noktası

Isı yalıtımlı veya yalıtımsız olacak şekilde oluşturulan projeler doğrultusunda çatı veya cephe panelleriyle ilgili başvurularınızı resmi kurumun iletişim bilgileriyle gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli, uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdüren Uzunoğlu Yapı ile her zaman iletişime geçebilir, özellikle sandviç panel için projenize göre hizmet alabilirsiniz. 0 216 684 09 10 hattıyla, telefon numarasını arayan herkes tarafından herhangi bir mağduriyet oluşmaksızın yapı sistemleriyle ilgili istekler karşılanacaktır.

Panel ve Yapı Profili Satın Al

Isı yalıtımlarının trapez ile gerçekleştirilmesi için çift kat kullanılan malzemenin arasında camyünü veya taşyünü tercih ediliyor. Bu sayede hm yalıtım sağlanabiliyor hem de uygun maliyetle yapının kaplaması oluşturulmuş oluyor. İstendiği taktirde, trapezlerin ısı yalıtımı olmaksızın da kullanılması ve kaplamanın çatı ile cephede standartlara uygun şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır.

satis@uzunogluyapi.com e- mail adresine elektronik posta gönderebilir, siparişlerinizi verebilir veya malzemelere dair isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bugüne kadar hem müşteri memnuniyetinin sağlanması hem de üretim sürecinde standartlara uygun hareket edilmesi amacıyla uzun süredir girişimlerde bulunulmaya devam edildi. Ürünlerimiz sayfası üzerinden siz de Uzunoğlu Yapı güvencesiyle siparişlerinizi hangi ürün türüne göre vereceğinizi seçebilir ve projeniz doğrultusunda hizmet alabilirsiniz.

Projeye Göre Panel ve Trapez Satışı

Yeni yapı sistemlerinin standartlara uygun bir şekilde üretildiği ve Türkiye’nin dört bir yanında dağıtımının gerçekleştirilmesi için çalışmalara devam ediliyor. İstediğiniz her zaman için, projenizle ilgili özel olarak üretilen ve yeni, renklerini de isteğinize göre belirleyebileceğiniz panel, trapez çeşitleri için sipariş verme olanağına sahipsiniz. Yedi gün yirmi dört saat aktif durumda olan internet sitesinden veya e- posta ile telefon numarası bilgilerini kullanarak detaylı bilgi alma fırsatına sahipsiniz.

Trapez saç için pek çok renk seçeneği mevcut olmasının yanı sıra, ısı yalıtımlı veya ısı yalıtımsız binalarda kullanıma uygun ve standartlar doğrultusunda üretimin yapıldığı ürünler kullanılıyor. 7 hadveli, 6 hadveli olarak değişiklik gösteren levha alan genişlikleri doğrultusunda, çatı veya cephe kaplamaları için bu ürünlerle ilgili taleplerinizi resmi kuruma iletmeniz yeterli olacaktır.