Size bir telefon kadar yakınız
02166840910
05322469134
Dil Seçin
tren

3 Hadveli Catı Paneli

17.09.2015
6 görüntülenme

3 hadveli catı paneli

 

 

3 hadveli catı paneli genellikle çatıdaki aşık aralarının az olması ve çatıda birikecek yükün fazla olmayan yapılarda tercih edilmektedir.

Arasında kullanılan yalıtım malzemelerinin istenilen ısı ve ses yalıtımını sağlayabilmesi için 4cm kalınlıktan 150cm kalınlığa kadar 3 hadveli catı paneli üretimi yapılmaktadir.

Sandvic panellerin üst ve alt metallerinin renklerinin çeşitliliği de tercih eden firmalar için önemlidir.Ral kataloğundaki bir çok renk seçeneğini kullanarak gerek logo gerekse firmalarına uygun renkleri seçerek bir renk kombini oluşturabiliyorlar.

Sandvic paneller genellikle Sanayi yapıları , Depolar , Hangarlar , Sundurma Çatılar , Özel projelerde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı için vazgeçilmez bir üründür.

Sandvic paneller adındanda anlaşılacağı gibi iki düz levha saç arasında poliüretan , taşyünü , strafor malzemesi kullanılarak yapılmış kaplama malzemesidir.

Sandvic paneller üstün ısı yalıtımı ve ses yalıtımı sayesinde alternatifi olmayan kaplama malzemesi haline gelmiştir.

Sandvic panellerin bir diğer özelliği ise kullanıldığı yerden sökülüp başka alanda tekrar kullanılabildiğinden çok fazla değer kaybetmez.