Size bir telefon kadar yakınız
02166840910
05322469134
Dil Seçin
tren

C Profil Aşık

28.01.2019
2 görüntülenme
c profil

c profil

Cee profil, taban ( D ) yükseklikleri 100 mm ile 400 mm arasında kulla ılacak projeye göre değişiklik gösteren, maksimum 4mm kalınlıkta ve maksimum 18 metre boya kadar üretimi gerçekleştirilen galvanizli veya siyah saçdan üretilen profildir.

Projelerde tercih edilen yüksek kaliteli çelikleri kullanarak haddeli şekillendirme ile üretilmiştir. Tercihen boyutsal kesinliğin ve yüksek kaliteli çeliklerin gerektiği inşaat, taşımacılık ve imalat sektörlerinde kullanılır.

Standart çelik derecesi S235J2C+N’dir, diğer çelik dereceleri özel talep doğrultusunda temin edilebilir.

Tüm profiller üretim sırasında otomatik olarak markalama ve pozlama yapılır , böylece şantiyede montaj hızı ve kolaylığı artırılır.

Tüm montaj ve servis delikleri, profilin 3 boyutunda da Autocad çizimlerine göre hazırlanır.

Yüksek hassasiyetli, bilgisayar kontrollü ve  tam otomatik hatlarda standartlarına uygun üretim yapılır.

Cee Profil Avantajları Nelerdir ?

Cee profil, ağır yüke maruz kalan endüstriyel binalarda aşık ve kuşak olarak; daha hafif, endüstriyel olmayan binalarda ise birincil taşıyıcı kolon, kiriş ve yük taşıyan duvar görevini üstlenirler. Cee profil bina tasarım ve yapımı için çok büyük avantajlar sağlar.

Çelik Bina yapımı artık  Cee profil ile daha hızlı, güvenli ve daha ekonomik.

Cee profil, her projenin kendi özelliklerine göre değişken kesitlerde üretilir, böylelikle hem hafif hem de yüksek performanslı çözümler sağlanır.

Cee profil, kendi ağırlığına oranla çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir, bu sayede sıcak hadde kesitlere oranla 50%’ye varan maliyet avantajı yaratırlar.

Cee profil her projenin tanımlanmış özel ihtiyaçlarına göre farklı mekanik ve korozyon performanslı galvanizli ve sıcak çelik hammaddeden üretilir.

 

 

KULLANIM ALANLARI

» Endüstriyel yapılarda çatı aşığı, cephe kuşağı ve bölme duvar elemanları olarak,

» Konutlarda döşeme kirişi ve duvar elemanı olarak,

» Asmakatlarda döşeme tali kirişi olarak,

» Güneş enerji sistemlerinde çerçeve elemanı olarak kullanılmaktadır.

 

ETİKETLER: ,