Size bir telefon kadar yakınız
02166840910
05322469134
Dil Seçin
tren

Z Profil Aşık

28.01.2019
1 görüntülenme
z profil

z profil

Zed profil, 100mm ile 400mm arasında farklı taban ( D ) yükseklikleri, maksimum 4mm kalınlık ve maksimum 18 metre boya kadar değişken kesitlerde galvanizli veya siyah saçdan üretilir.

Projelerde tercih edilen yüksek kaliteli çelikleri kullanarak haddeli şekillendirme ile üretilmiştir. Tercihen boyutsal kesinliğin ve yüksek kaliteli çeliklerin gerektiği inşaat, taşımacılık ve imalat sektörlerinde kullanılır.

Zed Profil Avantajları Nelerdir ?

Zed Profil, ağır yüke maruz kalan endüstriyel binalarda aşık ve kuşak olarak kullanılır. Zed Profil, bina tasarım ve yapımı için çok büyük avantajlar sağlar.

Çelik bina yapımı artık Zed Profil ile daha hızlı, güvenli ve daha ekonomik.

Zed Profil, her projenin kendi özelliklerine göre değişken kesitlerde üretilir, böylelikle hem hafif hem de yüksek performanslı çözümler sağlanır.

Zed Profil, kendi ağırlığına oranla çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir; bu sayede sıcak hadde kesitlere oranla %50’ye varan maliyet avantajı yaratır.

Projede kullanılan tüm profiller CAD çizimlerinde belirtilen ölçülere göre, 3 boyutunda da tüm montaj ve servis delikleriyle beraber üretilir.

Şantiye ortamında delme, kesme ve kaynak yapma gibi hiç bir imalata gerek duyulmadan, montaja hazır şekilde şantiyeye teslim edilir.

Yüksek hassasiyetli, bilgisayar kontrollü, tam otomatik hatlarda, EN10162 standartlarına uygun üretim yapılır. Bu sayede hem gereksiz imalat yükü, hem de saha ortamında yapılacak işçilik hataları minimuma indirgenir.

Zed profil, her projenin tanımlanmı­ özel ihtiyaçlarına göre farklı mekanik ve korozyon performanslı galvanizli çelik veya siyah çelikten üretilir.

Tüm profiller üretim sırasında otomatik olarak markalanır, böylece ­şantiyede montaj hızı ve kolaylıgı arttırılır.

 

KULLANIM ALANLARI

» Endüstriyel yapılarda çatı aşığı, cephe kuşağı ve bölme duvar elemanları olarak,

» Konutlarda döşeme kirişi ve duvar elemanı olarak,

» Asmakatlarda döşeme tali kirişi olarak,

» Güneş enerji sistemlerinde çerçeve elemanı olarak kullanılmaktadır.

ETİKETLER: ,