Size bir telefon kadar yakınız
02166840910
05322469134
Dil Seçin
tren

Uzunoglu Yapı Hakkında

21.10.2019
467 görüntülenme

Yapı Sistemleri Satış Noktası

Sandviç panel ve trapez satın almak için özel olarak ürün yapıları da dahil olmak üzere tüm bilgilere Uzunoğlu Yapı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Sandviç panellerde alt metal iç yüzey boyutları, üst metal dış yüzey boyutları, ısı iletkenliği katsayısı, yangın sınıfı, yalıtım kalınlıkları ve yoğunluğu gibi bilgiler her ürün için belirtiliyor.

Poliüretan dolgulu üretim sürecinin gerçekleştirilebiliyor olmasının yanı sıra, EN DIN 4102 standartlarına uygun şekilde B sınıfı ateşe dayanıklı köpük malzeme kullanılarak da üretim gerçekleştirilebiliyor. Sandviç panel satın almak için özellikle güncel ürün bilgilerine ulaşmak ve siparişlerin verilmesini sağlamak amacıyla 0 216 684 09 10 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Panel ve Trapez Çeşitleri

Çok kısa süre içerisinde hizmet alabileceğiniz, belirlediğiniz ürün tiplerine göre sipariş verebileceğiniz satis@uzunogluyapi.com e- mail adresi her zaman inceleniyor. Bu sayede size hızlıca geri dönüş yapılabilir ve taleplerinizle sorularınızın karşılanabilir olması sağlanır. Panel türleri, trapez çeşitleri, çatı malzemeleri ve inşaatta kullanılan cephe panelleriyle yapı profilleri için sipariş verebilirsiniz. Boyutlar, kalınlıklar, üretim sürecinde kullanılan tüm materyaller hakkında bilgilere resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Çatı panelleri, cephe panelleri, kenet çatılar, galnaviz yapı profilleri ve trapez türlerine özel ürün taleplerinizi resmi kuruma iletebilirsiniz. Çok uygun ücretler belirleneceği gibi, tüm yapı faaliyetlerinde hizmet alabileceğiniz şekilde uygun ürün stok durumu bulunuyor olması, adresinize yapılacak teslimatın uzun sürmesinin de önüne geçiyor.

Projeye Göre Yapı Malzemesi Satışı

Hayata geçirilecek olan projeye göre yapı malzemelerinin temin edilebilir olması ve bu süreçte çok daha yüksek ödemeler yapmaktan kaçınılması amacıyla taleplerinizi iletebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca iletişime geçebilir, ral katalogunda yer alan pek çok farklı trapez türü ve özelliğine uygun şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yapı malzemeleri arasında çift katlı trapezler için ısı yalıtımı yapılma zorunluluğu bulunmayan binalarda, kaliteli ve birinci sınıf malzeme kullanılıyor. Bu sayede hem uzun ömürlü bir trapez üretiminden faydalanılabiliyor hem de istendiği taktirde ısı yalıtımında da bu materyaller tercih edilebiliyor.

ETİKETLER: