Size bir telefon kadar yakınız
02166840910
05322469134
Dil Seçin
tren

Uzunoğlu Yapı Hakkında

21.10.2019
504 görüntülenme

Uzunoğlu Yapı Sistemleri Ürünleri

Yenilenen yapı sistemleri standartları doğrultusunda hareket edilen, müşterilerin proje türlerine göre hizmet almasını sağlayan çalışmalar gerçekleştiriliyor. Uzunoğlu Yapı, ülkenin dört bir yanına hem cephe malzemelerinin hem de çatı malzemelerinin dağıtımını ve satışını yapmaya devam ediyor. Hadve binili çatı panelleri, yalıtım kalınlıkları ve yalıtım yoğunlukları dahil tüm ürün değerleriyle açıklanıyor.
Sandviç panel siparişi vermek için direkt olarak güncel iletişim bilgileri arasında yer alan 0 216 684 09 10 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Dairesel ve düşük eğim bulunduran çatı tiplerine göre sandviç panelleri ısı yalıtımında avantaj sağlamak için tercih edebilirsiniz. Isı yalıtımsız projeler için de uygun olan malzemeleri uygun fiyatla temin etmeniz mümkündür.

Uzunoğlu Yapı Panel ve Trapez

Türkiye’de çok uygun fiyatlarla yapı malzemeleri için sipariş verilebilecek şekilde sektördeki varlığını uzun yıllardır sürdüren Uzunoğlu Yapı ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sadece ürün tiplerinin sorgulanması ve boyutların öğrenilmesi için değil, projeye göre fiyat çıkartılması için de hizmet almak mümkün oluyor. Telefondan veya e- posta adresleri üzerinden firmayla iletişime geçebilir, satis@uzunogluyapi.com e- mail adresine mail gönderdiğinizde aynı gün içerisinde geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Çatı ve cephe malzemeleri için çatı paneli, cephe paneli, kenet çatı çeşitleri, yapı profilleri, trapez türleriyle ilgili siparişler resmi platformdan verilebiliyor. Hem taleplerin çok hızlı şekilde karşılanabiliyor olması hem de müşteri memnuniyetinin sağlanması mümkün olduğu için, pek çok müşteri tarafından Uzunoğlu Yapı Sistemleri tercih ediliyor.

Projeye Göre Yapı Malzemeleri

Yapı sistemlerine özel olarak taleplerin iletilmesi amacıyla müşteri hizmetleriyle telefon numaralarını kullanarak iletişime geçebilir ve detaylı olarak inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde satışın kısa sürede sonuçlandırıldığı, indirimlerden faydalanılması mümkün olan, projeye göre yapı malzemesi talebinde bulunulabilecek çalışmalar sürdürülüyor.
Yedi gün yirmi dört saat boyunca online işlemler için web sitesinde inceleme yapabilir, ürün seçimlerinizi resmi platformda yapabilirsiniz. Trapez siparişlerinin verilmesi için iki farklı türde olan ürünle ilgili taleplerin karşılanması mümkün oluyor. Güvenilirliği ve kullanım sürecinde standartlar doğrultusunda hareket edilmiş malzemeler olmasından ötürü her bir müşterinin projesine uygun malzemeler tercih ediliyor.